Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

İstanbul Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları avantajlı olarak sizlere sunuyor ve paketler oluşturarak kolayca yararlanmanızı sağlıyoruz. İlk olarak çoğumuzun merak ettiği 1 Yaş Doğum Günü Partisi için Şeker Masası İkramları ve Süsleme bilgilerini sunalım. Yoğun olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde 1 yaş çocuk partisi artık Evde Doğum Günü Organizasyonu olarak kutlanıyor. Beze kulesi, Makaron Kulesi, hediyelikler büyük boy afişlerin olduğu bu etkinlikte anneler ve babalar daha çok eğleniyor. Bunun bir adına Baby Shower Organizasyonu olacakta biliniyor Eğer sizde bu tarz bir Organizasyon Firmaları arasından anlaşıp bu tarz hizmet alacaksınız en az 1 hafta önce anlaşma yapmanız gerekiyor. Profesyonel Organizasyon Şirketleri sizlere daha detaylı bilgi sağlayacaktır. Burada sizler için Doğum Günü Organizasyon Paketleri hazırlayıp fikir almanızı sağlayacağız.

Biliyoruz ki Çocuk Doğum Günü Partisi çok eğlenceli olsun doğum günü için gelen çocuklar çılgınlar gibi eğlemesinler isliyorsunuz. Bazı aileler gelen çocuklarında hediyelik alması için doğum günü çocuğu için özel tasarımlı ürünler yaptırıyor. Bu tarz Çocuk Partisi için en dikkat çeken ise Doğum Günü Masası Kiralama ve Süsleme yer alıyor. Masaların üstü dolu hediyelikler, şekerler, çikolatalar ne ararsa bir çocuk için hepsi mevcut oluyor. Ama tabi partiler en güzel Doğum Günü Konsepti Arka Fon Kiralama ile oluyor. Mutlaka seçim yapmadan önce çocuğunuzdan da fikir alın o zaten ne istiyorsa yapıyoruz bu seferde onun dediği olsun neler de diye soracak olursanız. Mesela oyunlar var arkadaşları ile doyası eğleneceği survivor oyunu yedi ayrı oyundan olup çocukların doyasıya eğlendiği oyunlardan biridir.

Şimdi sizlerle birlikte Doğum Günü Paketleri hazırlıyoruz.Paket 1  Survivor Yarışması – 1 Şişme Oyun Parkı Kiralama –Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Doğum Günü Organizasyon Fiyatları 2500TL Bu paket çocuk partileri için çok güzeldir herkes eğlensek ve oyuna doyacaktır. Paket 2 (  50 Kişilik Kokteyl İkramı yiyecek ve içecekler – Arka Fon ve Doğum Günü Masası Hazırlanması – 2 Adet Palyaço -1 Sihirbaz Kiralama Paket Fiyatı 4000TL  Diğer paketlerimiz için bizi arayıp bilgi alabilesiniz.  En güzel etkinlikleri en iyi Doğum Günü Organizasyon Firmaları yapar bu yüzden en iyi şirketlerle çalışmak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Biliyoruz çocuklarınız çok değerli bu yüzden bizde ekibimizde güvendiğimiz insanlarla çalışıyor tüm etkinlikte çok dikkatli oluyoruz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.