Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu İstanbul Firmaları içinde olan şirketimiz sizlere çok uygun maliyetle hizmet sunmaktadır. En güzel Açılış Organizasyonları için size yüzlerce seçenek sunabiliriz istediklerinizi sadece bize söylemeniz yeterli olacaktır. Mağaza Açılış Organizasyonları için deneyimli ekibimiz sizlere balon süsleme gibi hizmetlerde sağlıyor. Mağaza Açılışları için olmasa olmaz diyebileceğimiz Pamuk Şeker ve Popcorn Arabası Kiralama en güzel aktivitelerden biridir. Açılış Organizasyonu sırasında yoldan geçen herkese ücretsiz olarak dağıtılan bu ikramlar herkes tarafından hoşnut ile karşılanabilir. Tabi sadece bunlar değil dilerseniz Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbetçisi Kiralama gibi hizmetleri de sizlere sunuyoruz. Genel olarak İşyeri Açılışları için müzik sistemi kurulur ve sunucu tarafından anons edilerek mekanın açıldığı ve açılışa özel kampanyalar duyurulur. Ama tüm açılışlar bu şekilde olmaz bazen Açılış Kokteyl İkramları şeklinde yiyeceklerin ve içeceklerin bol olduğu aktivite yapılır.

Açılış Organizasyonu için istediğiniz Balon Süslemeleri ve etkinlik olsun ekibimizle birlikte mutlulukla yapacağımıza emin olabilirsiniz. İşyeri Açılış Organizasyonları için mekanın giriş ve çıkış kapılarında palyaço ve kostümlü animatörlerimiz broşür, balon dağıtımı yaparlar. Mekanın giriş kısımlarını caddeden caddeye Zincir Balon Süsleme yaparak işyerinizin ilgi odağı olmasını sağlarız. Yada bayii toplantısı için size profesyonel bir Kokteyl Organizasyon hizmeti sağlarız. Açılış İkramları ister ara sıcaklı ister atıştırmalık tarzı menüler sunabiliriz. En iyi Açılış Organizasyonları için bizim bilgilerimizi paylaşmanız yeterli olacaktır 15 senedir hizmetinizdeyiz Cafe Açılış Organizasyonu için aradığınız ikramlı menüleri sizlere kolayca sağlayabiliriz. Siz sadece gelen misafirlerinizle ilgilenin gerisi Rb Organizasyona bırakın o sizin için tüm gerekli hizmetleri sağlayacaktır. Satış Ofisi Açılışları, Emlak Ofisi, Mağaza Açılışı gibi her alanda sizler için hazırladığımız farklı paketlerimiz mevcuttur. Açılış Organizasyonu Firmaları içinde biz sadece etkinlik değil yapılacak olan tüm aktivitenin yapılışından sonuna kadar planlayıp hizmet sağlıyoruz. Açılış Organizasyon Fiyatları için sizlere çok özel kampanyalar hazırladık. İsterseniz sizlere paketlerimiz hakkında biraz bilgi verelim. Açılış Organizasyon Şirketleri içinde en iyi fiyat garantisi Rb Organizasyon da sizleri bekliyor.

Market Açılış Organizasyonları biraz daha farklı geçmek kalabalık ve yoğun tanıtmaların olduğu bir etkinliktir.. Mesela broşür dağıtımı için maskotlar görevlendirilir. Market Açılışı sırasında dev maskotlar kapının önünde gezer ve ilgi çekerler. En çok rağbet gören ise uzun bol zincir Balon Süsleme olmaktadır. Tabi Market Açılış Organizasyon sırasında profesyonel bir sunucu ve dj konuşarak tüm halkı toplar ve bu sayede ilk günden iş yapıp herkesle tanıtmamızı sağlar. Açılış Kokteyli diğer etkinliklere göre daha yavaş ve sessiz geçer. Açılış İkramları için bize istediklerinizi bildirmeniz yeterli size gerekli sunumu bilgiler aldıktan sonra ekibimiz yapacaktır. Garsonlar ellerinde tepsilerle yiyecek ve içecek servisi sağlar. İçecekler de çay, kahve, limonata, gazoz,fanta gibi içecekler olur. İkramlarda ise hafif atıştırmalık olarak kanepe çeşitlerini garsonlar ellerinde tepsilerle dolaşarak ikram hizmeti sağlarlar. Bir örnekle sizlere Açılış Kokteyl Fiyatları 2000TL Burada 100 Kişilik yiyecek ve içecek ikramların olduğu kokteyl masaları, servis personelleri yiyecek ve içecekler dahil olarak fiyat verilmiştir. Açılış için düşüncelerinizi alıyor ve deneyim ile birleştiriyor hizmetleri o şekilde sağlıyoruz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.