Açılış Organizasyon Şirketleri

İstanbul Açılış Organizasyon Şirketleri içinde sizlere profesyonel ekibimizle çözümler sunmaya hazırız. Nasıl mı bunları anlatmak çok kolay aradığınız tüm hizmetleri uzman kadromuz sizler için gerçekleştiriyor. Market Açılış Organizasyonları için biliyoruz tanıtım şart bu burada çok dikkatli olmak gerekiyor. Tanıtım yaparken hangi kitleye reklam yapmak gerektiğini bilmek çok önemlidir. Mesela biz bir çok Açılış Organizasyonu için ücretsiz olarak dağıtım yaptığımız pamuk şekeri ve patlamış mısır arabasını Market Açılışı sırasında giriş ve çıkış kapılarında dağıtım yapıyoruz. Tabi sadece bunlar değil mesela Palyaço ekibimiz el ilanları, baskılı balon dağıtımı yaparak ilk günde müşteri kitlesini oluşturmak için yardım ediyor. Tabi sadece market değil mesela Mağaza Açılış Organizasyonu içinde bir çok hizmetimiz var bunlardan biri dj ile müzik yayının yapılması tabi ama anons için biride gerekli burada bir yandan müzik çalarken anonsçu arkadaşım sizlerin kampanyalı fiyatlarını tüm halka duyurur.

Tabi sadece bunlarda değil mesela Açılış Süsleme için örgülü Balon Süsleme de dikkat çeken unsurlardan biridir. İşyeri Açılışları için aslında en güzel dekorasyonlar balon ile olur. Caddede karşıdan karşıya ve giriş çıkış kısımlarında olursa İşyeri Açılış Organizasyonu muhteşem olacaktır. Herkes onu seviyor Açılış Kokteyl İkramları özellikle kurumsal markaların adeta vaz geçemediği etkinliklerden biridir. Tabı bazı içinse Coffe Break İkramları yoğun bir şekilde tutuluyor her konuda çalışkan ekibimiz sadece amaç olarak hizmet vermek için çalışıyor. Açılış Kokteyl Organizasyonu için sizler için çok şık bistro masalar ve çok özel ikram takımları hazırladık. Türkiye genelinde artık Mağaza Açılış Etkinlikleri ile açılıyor ve bazı markalar hediyeler dağıtıyor bazıları ise ikramın bol olduğu sunumlar ile gerçekleşiyor. Bunlar Satış Ofisi, Emlak Ofisleri, Mobilya Mağazaları, Cafe Açılışları gibi bir çok etkinlikte yer alıyor ve Açılış Organizasyonları gerçekleşiyor. En eğlenceli açılışlar marketlerde oluyor sebebi ise hem tanıtım hem eğlence ayrıca yoldan geçenlere balon ve broşür dağıtımı yapılmasıdır. Açılış Organizasyon Şirketleri arasında bizim farkımız sürekli olarak müşterilerimize uygun kampanyalar yaparak onlara uzman ekipleri yönlendirmemizdir.

Amaç olarak her zaman sizleri dinliyor ve ona göre farklı ekipler kurarak tanıtımlarınızı gerçekleştiriyoruz. En avantajlı Açılış Organizasyon Fiyatları nasıl olur diye araştırı-yorsanız bunu söylemek çok kolay kaliteli ekipmanlar ve işi bilen ekiplerle olur. Böylece çalışmayacak olan elemanları almayarak tasarruf etmek çok kolay olacaktır. İşyeri Açılış Organizasyonu için ne lazımsa müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olarak karar almanızı sağlar ve kusursuz bir hizmet sağlayarak sorunsuz etkinlikler gerçekleşir. Açılış Organizasyonu için kokteyllerde özellikle çay, kahve, meyve suyu kokteylleri çok tutulmaktadır. Açılış Kokteyli içinse biraz farklı kokteyl masalarını kurulur, karşılama hostesleri olur, servis personelleri dolaşarak ellerinde tepsilerle herkesin ikramlardan almasını sağlar. Dilediğiniz zaman sizlere bu konuda fikir almanız açısından Açılış Organizasyon Firmaları arasında sunum yapmaya hazırız.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.