Açılış Kokteyl Organizasyonu

En prestijli ve en özel Açılış Kokteyl Organizasyonu için sizlere sunacağımız birçok ikram menüleri ile örnekler sunabiliriz. Çoğu zaman biliyoruz ki Kurumsal Açılış Organizasyonu için en gözde hizmet kokteyller oluyor. Tabi ama burada hizmet almadan bir çok şey var önemli olan sizlere paylaşımımda sunacağım. İlk olarak ürünlerin kalitesi ve gönlük olması gerekmektedir. Onun dışında güler yüzlü personellerle çalışmak gerekir son dakika sorun yaşanmasın. Tabi müzik grubu olmasa olmaz Kokteyl Organizasyonu en çok ilgi çekenlerdir canlı müzik yapanlar. Özellikle Trio Müzik Grubu olmalı çoğu Açılış Kokteyli için genellikle talep edilen bu hizmettir. Açılış Kokteyl Menü ise aperatif olarak sunduğumuz ikramlardan oluşmaktadır. Bunlar poğaça, sigara böreği, mini pizza, kurabiye, ekler ve tortelat gibi ikram çeşitleridir. Son dönemler de çok yoğun şekilde Mağaza Açılış kokteyli rağbet görmektedir. Burada Mobilya Mağazası, Emlak Ofisi, Satış Ofisleri, İşyeri Açılışları ile Kokteyl Organizasyonları gerçekleşmektedir. Tabi bununla sınırlı değil mesela sade bir Balon Süsleme de çok güzel olabilir. Genellikle Açılış Süsleme için balon ve çiçek tak kullanılmaktadır: Bazen ses sistemi ve dj talep edilir parti havasında açılışın geçmesi sağlanır. Burada önemli olan tek şey sizin ne istediğinizdir eminiz ki bizimle paylaşırsanız sizlere Açılış Kokteyl Organizasyonları için istediğiniz hizmetleri bulabiliriz.

İster Giyim ister Mobilya Mağaza Açılışı olsun size en taze ürünlerle uzman ekibimizle birlikte sorunsuz bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Açılış sırasında gerekli olan tepsi, makas, ses sistemi gibi birçok ekipmanı da sağlıyoruz. Onun dışında Karşılama Hostesi, Manken gibi ekipleri de sizlere destek için getiriyoruz. Bütçeniz konusunda rahatsanız sizlere hemen ikinci paketimizi sunalım öncelikle ara sıcaklı menülerden oluşmaktadır. Mesela misket köfte, naggyt tavuk gibi sıcak ikramlardan oluşuyor. Bunun için bize küçük bir mutfak yada açık alanda bir yer göstermeniz yeterli olacaktır. Sizlere şık servis ekipmanlarımızla sunum yaparak soslar eşliğinde Açılış Catering Hizmeti gerçekleştiriyoruz. Her Açılış Organizasyon Firmaları sizlere sunumlarla ikram hizmeti sağlamaz. Ayrıca bütçede çok önemli hem sizler için çözüm üretecek hem de kaliteden asla taviz vermeyecek bir şirket gereklidir.

Kokteyl Organizasyon Fiyatları ortalama 2000TL den başlıyor tabi burada kişi sayısı istenilen menülere göre farklılık gösteriyor. En güzel ikramların olduğu ve içeceklerin bulunduğu paketler için müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilesiniz. En kaliteli ve şık Açılış Organizasyonu için sizlere özel sunumlu paketler hazırladık: Dilediğiniz zaman bu konuda yardım almak ve ikram menülerini öğrenmek isterseniz bizi aramanız gerekmektedir. En başarılı Catering Firmaları arasında sizlere Açılış Kokteyl Organizasyon hizmeti sunmaktan çok mutluyuz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.